Оберіг-амулет, Молот Тора скандинавського бога війни та грози, поєднує в собі найпотужніші символи, символізує захист від нещасть, перевертнів, некромантів, сил темряви та ворогів. Тор — найсильніший із усіх богів та людей. У моряків він вважається богом бурі та вітру, у селян богом родючості.
Діаметр кулона: 3 см.
Матеріал: цинковий сплав
У комплекті з цією підвіскою надається нейлоновий шнурок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Довжина ланцюжка | 56 мм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 32 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴




