Лаконічне поєднання практичних благородних матеріалів, а також оригінальні дизайнерські варіації в стилі етно та езотеричного символізму, роблять кулон ідеальним подарунком для тих, хто вважає за краще підкреслювати свою індивідуальність нетривіальними прикрасами зі сталі. Модні кулони зі сталі однаково ефектно виглядають як на чоловіках, так і жінках. Щоб порадувати себе або близьку людину, не потрібно знімати зірки з неба, досить просто купити цей стильний кулон!
Довжина ланцюжка – 50 см.
Товщина ланцюжка – 2,5 мм.
Діаметр кулона – 3,3 см.
Товщина кулона – 3 мм.
Вага кулону без церочки-20 гр.
Матеріал: нержавіюча сталь із стійким покриттям

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | PVD покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



Відправка з 25 квітня 2026