Браслет з гематиту та тгрового ока відмінно підійде для любителів всього гарного та неординарного, тим більше якщо це браслет Шамбала. Камінь тигрове око має великий спектр відтінків, тому підійде як успішному бізнесмену таї та бізнес-леді так і домогосподарці.
Браслети з тигровим оком рекомендовано носити творчим людям, робота яких пов'язана безпосередньо зі світом мистецтва. Цей натуральний камінь може допомогти своєму господареві у пошуках свого шляху, розкриваючи в людині талант.
Рекомендовано: Овнам, Тельцям, Близнюкам, Левам, Терезам та Дівам. Кожному з представників цих знаків цей чудовий мінерал здоров'я та удачу.
Зверніть увагу: Усі натуральні камені матимуть невелику різницю у кольорі. Кожен камінь унікальний у своїх колірних варіаціях і текстурі через природну різницю в самому камені.
Діаметр намистин: 6 мм.
Матеріал: натуральний камінь яшма/вощений шнур
Довжина браслета: 18,5 см (регулюється)
Колір: різні кольори
Вага – 130 гр.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Плетений |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Камені вставки | Тигрове око |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | ОВЕН |
- Ціна: 449 ₴




