Джинсова легка університетська літня куртка.
Дана куртка легка та комфортна. Підійде як доповнення до спортивного костюма, так і вільного стилю одягу. Застібається на гудзики. Має дві бічні кишені для рук.
Ця куртка дуже проста та повсякденна завдяки однотонному дизайну, її легко поєднувати з одягом, який можна носити з повсякденними светрами, джинсами, повсякденними брюками тощо. буд.Кишеньки зручні для зберігання дрібних предметів.
Колір: жовтий
Розмір S:
Погруддя - 100 см.,
ширина плечей - 46 см.,
довжина рукава – 59 см. ,
довжина спини - 62 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезон | Літо |
| Обхват грудей | 100 см |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Жовтий |
| Стиль | Casual |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина виробу по спинці | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 59 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість на складі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



