Браслет із різнобарвної яшми відмінно підійде для любителів всього гарного та неординарного. Камінь яшма має великий спектр відтінків, тому підійде як успішному бізнесмену таї та бізнес-леді так і домогосподарці.
Браслети з яшмою рекомендовано носити творчим людям, робота яких пов'язана безпосередньо зі світом мистецтва. Цей натуральний камінь може допомогти своєму господареві у пошуках свого шляху, розкриваючи в людині талант.
Рекомендовано: Овнам, Тельцям, Близнюкам, Левам, Терезам та Дівам. Кожному з представників цих знаків цей чудовий мінерал здоров'я та удачу.
Зверніть увагу: Усі натуральні камені матимуть невелику різницю у кольорі. Кожен камінь унікальний у своїх колірних варіаціях і текстурі через природну різницю в самому камені.
Матеріал: натуральний камінь різнокольорова яшма/вощений шнур
Товщина намистин - 6 мм.
Довжина браслета: від 19 см. (регулюється)
Колір: різні кольори
Вага – 12 гр.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Глідерний |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | ОВЕН |
- Ціна: 369 ₴




