Ланцюжок є акуратним з'єднанням фігурних ланок.
Цей ланцюжок є ідеальною основою для різних кулонів і підвісок, але в той же час ефектно виглядає і якщо носити її окремо, без підвісок.
Застібка – круглий карабін.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір:
Довжина ланцюжка: 55 см; товщина: 5мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Style |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Унісекс |
| Стиль виконання | Готичний |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴







