Байкерський кулон LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE із зображенням черепа на одній стороні та мотоцикла на зворотній виконаний із високоякісної ювелірної сталі марки 316L.
Даний кулон безперечно стане чудовою і стильною прикрасою, також зможе вигідно виділити вас серед інших байкерів.
Ювелірна сталь марки 316L не викликає алергії, не іржавіє, не темніє і не дряпається.
Діаметр кулона: 3,5 см.
Вага: 20 гр.
Довжина ланцюжка – 60 см.
Матеріал: ювелірна сталь 316L

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Медична сталь |
| Стиль виконання | Готичний |
| Призначення | Для чоловіків |
| Ланцюжок/Шнурок | Ні |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴







