Макошь в міфології слов'ян - Богиня Долі. Вона заступається жіночим ремеслам і магії. У культурі будь-якого стародавнього народу присутній феномен обережних прикрас, які зазвичай були приурочені до культу того, чи Макош богиня Слов'янська Слов'ян 3іншого божества. У стародавній слов'янській культурі таких оберегів стільки, що й порахувати важко.
Діаметр кулона: 3 см.
Матеріал: цинковий сплав
У комплекті з цією підвіскою надається нейлоновий шнурок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Довжина ланцюжка | 56 мм |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 32 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



