Стильний жіночий гаманець із натральної шкіри стане яскравим та стильним подарунком або придбанням для себе. Три секції під купюри, у перегородку вбудовано численні кишені для карток. Застібається клатч на золотисту блискавку.
Розмір виробу: 19,5 см. х 12,5 см. х 3 см.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: помаранчевий, світло-блакитний, червоний, лавандовий, жовтий, чорний, зелений, рожевий, коричневий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 30 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Відділення | 3 основних |
| Довжина | 195 мм |
| Підкладка | Так |
| Висота | 125 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Клатч |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










Відправка з 29 квітня 2026