Лаконічне поєднання практичних благородних матеріалів, а також оригінальні дизайнерські варіації в стилі етно, акт-деко й езотеричного символізму, роблять шкіряні підвіски ідеальним подарунком для тих, хто воліє підкреслювати свою індивідуальність нетривіальними прикрасами зі шкіри. Модні кулони зі шкіри однаково мають ефектний вигляд як на чоловіках, так і на жінках. Щоб потішити себе або близької людини, не потрібно знімати зірки з неба, досить просто купити підвіску зі шкіри!
Довжина виробу — 80 см.
Розмір підвіски — 4 см. 2,5 см.
Вага — 18 г.
Матеріал: натуральна шкіра/сплав
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОВЕН |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | PVD покриття |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴



Відправка з 25 квітня 2026