Водонепроникна та вітрозахищена зимова легка куртка.
Дана куртка легка і комфортна Підійде як доповнення до спортивного костюма, так і до вільного стилю одягу.
Всередині на поясі є регульований шнур для надання вашій фігурі більш привабливого вигляду, а також для більш щільного прилягання до тіла.
Ця подовжена куртка дуже проста і повсякденна завдяки однотонному дизайну, його легко поєднувати з одягом, який можна носити з повсякденними светрами, джинсами, повсякденними брюками і т. д. Завдяки непродувній тканині ця куртка забезпечує найкраще тепло, яке зігріє вас в прохолодну.
-зовнішня оболонка зі 100% поліестер;
Підкладка – поліестер;
хутро - знімний
Колір: світло-сірий
Розмір М:
Вага - 1,2 кг.
Погруддя - 114 см.,
ширина плечей - 47 см.,
довжина рукава - 62 см.
довжина спини - 73 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 114 см |
| Тип тканини | Поліестер |
| Застібка | На липучках, Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Сірий |
| Стиль | Спортивний |
| Хутряна обробка | Так |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Ватин |
| Довжина виробу по спинці | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість на складі | 1 шт. |
- Ціна: 2 199 ₴









