Теніска чоловіча небесно-блакитна.
Модна сорочка із стильним поєднанням білого та блакитного кольорів.
Сезон: Літо
Метод пошиття: Трикотажна тканина
Матеріал: 100% Поліестер
Розмір: S-M
Бюст: 104 см
Плече: 44см
Талія – 104 см.
Довжина: 66 см
Довжина рукава: 20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Колір | Блакитний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Силует | Прямий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Класичний |
| Довжина рукава вироба | 20 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Основні | |
| Вид виробу | Сорочка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






