Браслет Shamballa з різнобарвної яшми відмінно підійде для любителів всього красивого і неординарного.
Браслети з яшмою рекомендовано носити творчим людям, робота яких пов'язана безпосередньо зі світом мистецтва.
Рекомендовано: Овнам, Тельцям, Близнюкам, Левам, Терезам та Дівам. Кожному з представників цих знаків цей чудовий мінерал здоров'я та удачу.
Зверніть увагу: Всі натуральні камені будуть мати невелику різницю в кольорі.
Матеріал: натуральний камінь різнокольорова яшма/вощений шнур
Товщина намистин - 6 мм.
Довжина браслета: від 16 см. (регулюється)
Колір: різні кольори
Вага – 10 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Глідерний |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 10 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | ОВЕН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴







