Браслет з тигрового ока має низку магічних властивостей, серед яких захист від негативу, примноження багатства та розвиток вольових якостей.Він вважається потужним оберегом, здатним відводити негативні енергії, запобігати пристріту і псуванню.Також камінь сприяє концентрації уваги, допомагає приймати виважені рішення та зміцнює силу волі.
Зверніть увагу: Усі натуральні камені матимуть невелику різницю у кольорі. Кожен камінь унікальний у своїх колірних варіаціях і текстурі через природну різницю в самому камені.
Матеріал: натуральний камінь вощений шнур
Товщина намистин - 6 мм.
Довжина браслета: від 19 см.
Вага – 12 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Глідерний |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 12 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴


