Стильний чоловічий браслет із подвійним панцирним плетінням зі сталі марки 316L. Це класичний ланцюжок на руку для повсякденного стилю. Замок стильний овальний — надійний. Дзвінки браслета в перерізі утворюють прямокутник.
Довжина браслета: 21 см.
Ширина: 1 см.
Товщина: 0,6 см.
Вага: 61 г.
Матеріал: ювелірна сталь 316L


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | На руку |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Вага | 61 г |
| Матеріал | Медична сталь |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Довжина | 210 мм |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



