Оригінальний кулон у готичному стилі у вигляді троянди з рукою.
Рука, що дарує троянду - це глибокий алегоричний образ,
що символізує доброту, щедрість і справжнє кохання.
Він означає, що, роблячи добро і безкорисливо ділячись красою
з іншими, людина сама наповнюється щастям та залишає
добрий слід у своєму житті.
Такох рука з трояндою символізує крихкість краси, баланс між силою та
ніжністю, а також пам'ять про важливе почуття.
Також вона може виражати щиру любов та відданість.
Відмінно підійде як аксесуар кожного дня.
Також може стати чудовим подарунком на день народження та інші свята.
Розмір кулона: 43,4 мм. х 25,5 мм.
Довжина ланцюжка: 60 см.
Вага: 91 гр.
Матеріал: сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стиль виконання | Готичний |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Вага | 9 г |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴




Відправка з 14 червня 2026