Стильний чоловічий браслет із ювелірної сталі зі вставками з чорного каучуку. Браслет як мотоциклетний ланцюг чудово підійде під будь-який стиль одягу.
Довжина браслета: 21,5 см; ширина: 1 см.
Матеріал: неіржавка сталь, чорний каучук




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Медична сталь |
| Розмір браслета (см) | 21,5 |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





