Незвичайний ланцюжок із плоскими ланками з ювелірної сталі. Модель має чудовий вигляд у живу! Непомітний, але дуже стильний дизайн. Підійде майже до будь-якого образу! Чудова якість!
Товщина: 0,5 см; ширина: 0,5 см.
Довжина ланцюжка: 60 см.
Матеріал: ювелірна сталь
Колір: сталевий




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал виготовлення виробу | Нержавіюча сталь |
| Стиль виконання | Готичний |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴










