Активні дівчата обов'язково звернуть увагу на цю модель рюкзака. Елегантний блакитний колір обов'язково приверне увагу сучасних модниць.
Дизайн рюкзака дуже лаконічний, жодних вишукувань. Зручна модель для прогулянок та поїздок здивує вас своєю місткістю.
Рюкзак має безліч відділень у тому числі і для ноутбука, внутрішні кишені на блискавці, а також одну зовнішню функціональну кишеню на блискавці.
Розмір: 28 см. х 38 см. х 8,5 см.
Вага – 440 гр.
Матеріал: еко-шкіра
Колір: світло-блакитний


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Блакитний |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Вага | 440 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










